RPGeeks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Форумни новинки

3 posters

Go down

Форумни новинки Empty Форумни новинки

Писане  X Вто Фев 01, 2011 2:41 pm

Като изявен lawful персонаж не можах да се сдържа и преорганизирах форума. Ни ма бийте много...

+ ако някой иска някакви категории и/или форуми и няма права да си ги направи - ЛС...
X
X
БАНАНИ

Брой мнения : 84
Join date : 01.02.2011

Върнете се в началото Go down

Форумни новинки Empty Re: Форумни новинки

Писане  X Сря Фев 02, 2011 12:25 am

И понеже сме готини и сме над 10 човека, безплатния хостинг реши да ни наспами с реклами. Да ни е честито!!! elephant jocolor bounce Suspect
X
X
БАНАНИ

Брой мнения : 84
Join date : 01.02.2011

Върнете се в началото Go down

Форумни новинки Empty Re: Форумни новинки

Писане  Tezcatlipoca Сря Фев 02, 2011 5:35 am

Хъммм, от чисто организационна гледна точка мисля, че форумът, в който се организират групи и игри вреалния живот трябва да е основният на тоя форум.

И понеже евентуално се очаква да се организират игри и по други системи, освен ДиД 3.5 според мен би било идейно форумът Сесии, който е в подгрупата на ДиД 3.5 в момента да бъде изваден от там и да се сложи под някаква обща юрисдикция. В съответния форум като някой зарибява някакви хора да им води може да пише "[D&D3.5]Играта на Анастас" примерно. Така от информацията в скобките ще знаем каква е системата, а от името ще знаем кой води. От информацията в темата пък ще се разбере кой играе вътре и дали има свободни места и т.н.

Знам, че имам администраторски права, обаче не искам да го местя и да го правя така еднолично. Такова решение трябва да се вземе колективно.

Съгласни ли сте?
Tezcatlipoca
Tezcatlipoca
ГОШО!

Брой мнения : 24
Join date : 31.01.2011

Върнете се в началото Go down

Форумни новинки Empty Re: Форумни новинки

Писане  X Сря Фев 02, 2011 11:34 am

Одобрявам.

И от сега давам известие - чувствайте се напълно свободни да променяте, надграждате или унищожавате каквото и да съм сътворил (като гореспомената подредба на нещата), ако си имате причини да го правите...

И не, Василе, "защото ме радва да трия разни работи" не е причина... Razz
X
X
БАНАНИ

Брой мнения : 84
Join date : 01.02.2011

Върнете се в началото Go down

Форумни новинки Empty Re: Форумни новинки

Писане  TheSilentLord Сря Фев 02, 2011 12:04 pm

X написа:И не, Василе, "защото ме радва да трия разни работи" не е причина... Razz
what?! O.o
TheSilentLord
TheSilentLord

Брой мнения : 60
Join date : 01.02.2011

http://thesilentlord.deviantart.com

Върнете се в началото Go down

Форумни новинки Empty Re: Форумни новинки

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите