RPGeeks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В помощ на Андаран

2 posters

Go down

В помощ на Андаран Empty В помощ на Андаран

Писане  thefallenangel Съб Юли 02, 2011 11:11 pm

Едва началото на пролетта е, а вече умираш от скука. Желанието да се впуснеш в нови приключения те държи буден/на по цели нощи. Чувстваш се на върха на силите си и нямаш търпение да ги изпробваш. И ето, че един следобед до теб пристига следната обява:

"Приключенци от земи, близки и далечни,

Императора на Великата Воргара призовава своите герои да се присъединят към експедицията до островите Андаран и Узин, в помощ на заселниците от Андаран, които са притиснати от морските чудовища и напиращите от Узин немъртви. Време е да покажем на тези пъклени изчадия, че няма по-велики войни от Воргските! Да ги върнем в дълбините, от които са излезли и да съберем съкровищата им!

Експедицията ще се води от елитния отряд Изцелители от храма на Вазкрсанаркат, с новия глава - Виз Храбос. Записването за това приключение на слава и богатства вече е започнало, затова побързайте да бъдете оценени от капитаните на градския страж в порт Морнпо, преди да се запълнят всички места. Величието ви очаква, герои, НАПРЕД!"

-----------------
Та, да. Марто съм. Ще се пробвам да спретна едно приключение, да се ошлайфам малко. Това е кратка предистория, която съм гледал да е неограничаваща за играчите. Идеята е, че всички ще са жители или пътници през тази империя, и по един или друг начин ще видят тази обява на някое листче. Допускам, че героите ще са с настроение за приключения и/или богатства. Не държа да са добри/неутрални/лоши, но ще е хубаво, ако не са много самосиндикални психопати, които искат да избият партито си, защото барда много пее или магьосника се прави на умник. Най-вече, защото не съм много опитен и може да завърши зле Smile

Изисквания:
Цялата серия Complete, PHB 1,2,3,4.. Ако имате желание за някоя друга, пишете по скайп раса/клас и пратете книга, и ще кажа дали може. Нека да е по 3.5, мисля си нещо към 4-5 левъл. Мисля да е не повече от 4ма, за да не заспиват много хората и да можем да се събираме (евентуално). Не обещавам чести срещи, защото не знам колко време ще ми трябва да се подготвям между сесии. Може би по 1 на 2 седмици.

Препоръки:
Не играйте пасифисти и темерути (освен ако нямате идея какво правите). Хубаво е, всеки да може да се защитава. Като решите какво ще играете, записването става с описание на героя - ако искате картинки, може, това което аз искам да знам е:
1. Клас и раса, alignment и външен вид
2. Някакво инфо за героя - може история, цели, желания, нагласа. (За да знам кой психопат да убия пръв)

Ще има доста немъртви, но не само. Експедицията е предимно fight oriented, но ако някой реши да играе нещо като скаут, ще има смислена информация и ще бъде полезен. И от сега да кажа, има и битки, които не могат да се спечелят - ако има нужда, бягайте. Ако само си скачаме на бой, вероятно Monster Manual-a ще победи, та само да го имаме в предвид Smile

Ако ви е кеф, може героите да се познават от известно време, може да са си парти от преди и т.н. Ако не, ще измислим нещо. Друго не се сещам, ако имате въпроси - знаете как се поства.
thefallenangel
thefallenangel

Брой мнения : 42
Join date : 01.02.2011

Върнете се в началото Go down

В помощ на Андаран Empty Re: В помощ на Андаран

Писане  TheSilentLord Пон Юли 04, 2011 11:46 am

Ако не се съберат нужния брой желаещи, брой ме. Но нека другите са с предимство, аз в доста сесии играя или е запланувано да играя. =]
TheSilentLord
TheSilentLord

Брой мнения : 60
Join date : 01.02.2011

http://thesilentlord.deviantart.com

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите