RPGeeks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Рандомите

2 posters

Go down

Рандомите Empty Рандомите

Писане  X Пет Апр 15, 2011 9:38 pm

Понеже нямам достатъчно текущи сесии, айде да направим и една форумна.
Правилата са следните:
- Играем open, без система. Всеки играе себе си, така че си знаете способностите. Достатъчно фантастично е да имате време и възможност да обмисляте действията си преди да ги пишете.
- Играта ще протича в следния ред:

1. Пускам пост. На края му има ред в който хората имат възможност за отговор. Ще помоля само хората, които присъстват в този списък да реагират. Не винаги всички ще имат време за реакция.

2. Всеки от вас пише какво се опитва да направи и аз описвам следващия пост. Това, което вие пишете са вашите намерения. Това, което аз пиша е какво се случва. Редът по който пишете във форма нямама значение, но нещата ще се опитват да resolve-ват в реда описан в списъка. Примерно ако напиша списък "Иван, Тошко, Мишо", първо ще се опита да си извърши действието Иван, след което Тошко, след което Мишо, независимо кой от тях е писал първи. Действията се пишат във форума, но когато пускам нов пост, ще ги трия и ще ги включвам в него. Това е само козметично - така ще има по-малко постове.

3. На някои места ще бъде малко като книга игра - ще имате само възможности за избор.

4. Тъй като не мога да кажа колко време ще минава между постове, ще се извиня предварително ако се забавям.

5. Ако някой от първоначалните играчи се откаже, не е проблем да бъде сменен. Но моля ви, не се записвайте ако не гледате форума поне веднъж на 2 дни или не мислите да почнете да го правите. Виждал съм доста такива сесии да пропадат, защото хората нямат време да влязат и да напишат едно "следвам ги".

6. Ако трябва ще правим чат сесии, защото може да има и по-напечени ситуации.

4 човека играят. Допускат се всички, така че кой превари, той завари.

Ще се опитам да направя играта възможно най-приятна за всички, но и реалиситична (до колкото една субективна гледна точка може да бъде реалистична).

Записани:
1. Васко (angel) - теб те пиша по подразбиране, защото съм сигурен, че ще се навиеш. Razz
2.
3.
4.
X
X
БАНАНИ

Брой мнения : 84
Join date : 01.02.2011

Върнете се в началото Go down

Рандомите Empty Re: Рандомите

Писане  Angel Съб Апр 16, 2011 1:27 am

- "But ofcourse."

*bows*

PS: Не мисля, че скромните ми възможности се простират отвъд това да обезглавя две изключително флегматични зомбита с достатачно тежък меч. Разкрий малко от замисъла, влей малко интрига.

Angel
Angel

Брой мнения : 72
Join date : 01.02.2011

Върнете се в началото Go down

Рандомите Empty Re: Рандомите

Писане  X Съб Апр 16, 2011 10:30 am

Малко от замисъла...
Хмм. Ще има магия.

Good enough? Smile
X
X
БАНАНИ

Брой мнения : 84
Join date : 01.02.2011

Върнете се в началото Go down

Рандомите Empty Re: Рандомите

Писане  Angel Съб Апр 16, 2011 1:41 pm

I can live with it.
Angel
Angel

Брой мнения : 72
Join date : 01.02.2011

Върнете се в началото Go down

Рандомите Empty Re: Рандомите

Писане  Angel Нед Апр 17, 2011 2:13 pm

Forum dead. R.I.P.

X_x

Angel
Angel

Брой мнения : 72
Join date : 01.02.2011

Върнете се в началото Go down

Рандомите Empty Re: Рандомите

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите